Ploutve QUATTRO+ modré

Výrobce: Mares

Skladem

Původní cena s DPH: 3 625 Kč
Cena s DPH:
2 975 Kč

Potápěčské ploutve Avanti Quattro + mají délku listu, která se v závislosti na velikosti pohybuje od 37 do 39 cm. Ploutve mají otevřenou kapsu na nohu. Konstrukce se čtyřmi žebry umožňuje prohnutí ploutví během zdvihu ploutve. Voda je pak směrována v opačném směru pohybu, čímž se minimalizuje ztráta tahu na bočních okrajích listu. Svalová síla se tak přemění na hnací sílu.
Nové složení materiálu použitého u Avanti Quattro+ umožňuje ploutvím ještě snadněji absorbovat energii, která je pak přenášena lepším a optimalizovaným způsobem.
Speciální tah kanálkového systému vytváří geometrii, která dokáže přesunout více vody a vytvořit větší tah se stejným množstvím úsilí. Výsledkem je ultra vysoce výkonná ploutev určená pro nejnáročnější potápěče.
Nově navržená kapsa na nohu má velké perforace (které zabraňují tzv. "padákovému efektu") a klouby v místě spojení s čepelí absorbují kinetickou energii. List s extrémně širokou středovou klapkou zajišťuje silný channeling efekt v souladu s principem Superchannel.
Nové ploutve jsou dostupné ve velikostech S až XL a jsou k dispozici v šesti barvách: žlutá, modrá, černá, bílá, limetka a lila.
Hlavní vlastnosti potápěčských ploutví Avanti Quattro + jsou:

- 4kanálkový design pro lepší výkon
- Vysoce pružný materiál, který optimalizuje účinnost listu
- Technologie Channel Thrust
- Kapsa na nohu z termoplastické pryže a list z technopolymeru "Tecralene"
- Stabilizační žebra"

MATERIÁL:Termoplastická pryž-Tecralene®

TYP:Otevřená pata

DÉLKA ČEPELE:38 cm / 15 palců (velikost R)

OBLAST PŘÍTLAKU LISTU:780 cm² / 120,9 palce² (velikost R)

HMOTNOST JEDNÉ PLOUTVE:0,9 kg / 2 lb (velikost R)