-

Doručení zásilek

 
Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL, cena přepravy je 150,- Kč vč. dobírky, pokud je zboží skladem a objednávka přijde do 14:00 hodin, expedujeme tentýž den. Doba dodání se pohybuje od 2 do 7 dní, podle stavu na skladě, případně bude termín sdělen. Možné je také zvolit variantu "osobní odběr" a zboží si vyzvednout na prodejně. Zakoupené zboží na eshopu můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení. Každé zaslání zboží hradí kupující, při výměně dle dohody. Při nákupu nad 1200,-Kč je doprava zdarma. Objednávku nelze uzavřít po telefonu. Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte s uložením emailové adresy do naší databáze, nebude poskytnuta dalším stranám.

Zajišťujeme  záruční i pozáruční autorizovaný servis prodávaného zboží.

Storno objednávky

Odeslaná objednávka je závazná. Objednávku může stornovat na Vaši žádost pracovník expedice na tel. 220 805 300. Objednávku lze stornovat do 11.00 hod. pracovního dne, kdy bude objednávka vyřízena. Je-li již zásilka expedována, storno nelze provést. 

Co je třeba dodat při reklamaci

Spolu se zbožím dodejte kopii dokladu o koupi a popis závady. Zboží dodávejte vždy kompletní, včetně manuálů a veškerého příslušenství. To je někdy potřebné při testování či opravě a je nezbytné v případě neodstranitelné závady, kdy se zboží mění za nové nebo se dobropisuje. Doporučujeme vždy zásilku připojistit.

Vrácení peněz

Dodržujeme zásadu "Záruka vrácení peněz", která by měla zvýšit Vaši důvěru v nakupování přes internet. Ta platí pro všechny koncové zákazníky (ne dealery), při dodání zboží přepravní firmou (ne pro osobní odběr v naší provozovně v Holešovické tržnici, Praha 7). V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Chápeme Vaši situaci. Nemáte možnost si nabízené zboží předem dostatečně prohlédnout nebo se můžete zmýlit při objednávce. Jestliže zjistíte bezprostředně po nákupu, že Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, máte je možnost v této lhůtě bez uvedení důvodu vrátit a bude Vám neprodleně vrácena kupní cena. Při platbě kartou, nebo převodem na účet bude při stornování objednávky a již proběhlé platbě odečten poplatek, který si případně účtuje banka za provedenou transakci.

Vracené zboží zasílejte výhradně na adresu:
Olson s.r.o.
Bubenské nábřeží 306, hala 16, 170 00, Praha 7

Platba kartou

Přijímáme karty VISA Electron, VISA, Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure) a MasterCard

Bezpečnost při platbě kartou:

  • Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě. Platební brána Global Webpay.

Fakturační údaje

Olson s.r.o.
Palackého 718/9
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČO 62909908 
DIČ CZ62909908

Firma Olson s.r.o. je zapsána v OR vedeného MS Praha, oddíl C, vložka 34846.              

číslo účtu: 994404-0143259001/0800

více v obchodních podmínkách