-

Potápění

Potápění je široký okruh činností člověka pod vodní hladinou. Dělí se na aktivity nádechové, bez přístroje, jako je šnorchlování a freediving. A dále aktivity přístrojové, ať už komerční, nebo rekreační.

Přístrojové rekreační potápění oslovuje čím dál větší skupinu zákazníků u nichž se při pobytech u moře v Chorvatsku, Egyptě či Maledivách stává potápění běžnou součástí jejich pobytu.

Kurzy potápění

Potápěči se dnes díky modernímu vybavení a dostupnosti kurzů stává čím dál větší část populace. Chcete-li se ponořit do zážitků pod vodou ihned, tak se podívejte do naší fotogalerie.

Kurz potápění je vhodné absolvovat z důvodu kvality a jazyka v ČR, například v naší škole potápění. Nabízíme kurzy pro začátečníky, prvním z nichž je základní Open Water Diver, stejně jako pokročilé a specializované kurzy, jako je specializace na vrakové potápění.

Chcete-li si vyzkoušet jaké je potápění před tím, než se přihlásíte do kurz, tak můžete využít naši Jámu Olson, ve které můžete absolvovat zkušební ponor přímo v Praze a to v průběhu celého roku.

Potápěčské vybavení

Nejdůležitějším krokem z pohledu bezpečnosti a komfortu je volba správného vybavení. V našem online obchodě s potápěčskými potřebami naleznete širokou nabídku předních světových značek, jako jsou Mares, Poseidon a další. Navštívit můžete také některou z našich kamenných prodejen. Na našem webu najdete i informace o novinkách.

V případě, že se vám nechce investovat do nového vybavení, tak můžete využít náš potápěčský bazar.

Cesty za potápěním

Potápění v Egyptě - Coral Garden - lokalita je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé potápěče.

Potápění na Bali - Resort Relax Bali - ubytování v nádherné přírodní scenérii přímo na břehu Balijského moře.

Potápění v Kostarice - Cocos Island - užijte si potápění v Kostarice.

Potápění ve Slovinsku - fotoreportáž z výpravy do Slovinska.

Mexické Cenoty - výprava za tajemstvím zatopených mexických jeskyní.

Setkání s Velkým Bílým žralokem - devítičlenná výprava za velkým bílým žralokem do Jižní Afriky.

Expedice Antarktida - potápěčská expedice za polární kruh.

Palau - Perla pacifiku - vydejte se společně s námi prozkoumat krásné a bohaté vody Pacifiku.