-

Kurz potápění Advanced Open Water Diver

Pokud jste propadli kouzlu podvodního světa a chtěli byste si rozšířit vaši kvalifikaci, pak jsou pro vás určeny kurzy specializací. V těchto prakticky zaměřených kurzech se naučíte být samostatnými potápěči. SSI Advanced Open Water Diver je dalším stupněm uznání na cestě za dosažením SSI Mater Diver a zahrnuje čtyři různé digitální sady specializačních programů SSI. Po absolvování čtyř vybraných specializačních programů SSI a doložení 24 zaregistrovaných ponorů získá potápěč kromě certifikací za příslušné specializační programy SSI automaticky hodnocení na úroveň SSI Advanced Open Water Diver.

Nabídka specializačních kurzů je opravdu široká. Obecně však za základní, nejdůležitější a nejpraktičtější považujeme zejména:

Jednotlivé specializace můžete absolvovat buď postupně, nebo najednou během jediného zájezdu k moři. Pokud u nás v rámci kurzu AOWD absolvujete všechny 4 specializační kurzy najednou, pak máte 1 ze standardních specializačních kurzů zdarma.

 

 

Přihláška do kurzu AOWD ke stažení zde.

 

Vystavením certifikace naše služby nekončí. Rádi Vám poradíme při koupi potápěčské výstroje v našem obchodě nebo zapůjčíme kvalitní výstroj z naší půjčovny. Můžete se zúčastnit potápěčských výletů, vzdělávat se a mnoho dalšího.