Kurz potápění pro začátečníky - Open Water Diver

  

Základní kurz potápění je určen pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit samostatně potápět s přístrojem. V průběhu kurzu se seznámíte s potápěčskou výstrojí, se základy bezpečného potápění, naučíte se plánovat ponory a mnoho dalšího. Pokud jste starší 10 let, pak Vám nic nebrání absolvovat kurz Open Water Diver, po jehož úspěšném zakončení se můžete potápět ve dvojici do 18 metrů (junioři do 15 let pouze do 12 metrů) s přístrojem kdekoliv na světě.

Potápěčský výcvik se skládá ze 3 základních částí:

  • teorie
  • výcvik v bazénu
  • ponory ve volné vodě

Teorie

V dnešní době pokročilých technologií jsme i při výuce potápění upustili od klasických učebnic. Veškeré výukové materiály jsou dostupné v elektronické podobě. Pro větší názornost a snadnější pochopení potápěčské problematiky, zde máte k dispozici krom textu i videa. Pro zopakování si probrané látky najdete na konci každé z kapitol krátký test. K dispozici máte online i offline trénink. Můžete tedy teorii studovat kdekoliv a kdykoliv se vám to hodí například na vašem tabletu či dokonce chytrém telefonu. Cokoliv, co vám není jasné, samozřejmě můžete konzultovat s vaším instruktorem.

Výcvik v bazénu

Při praktickém výcviku si osvojíte pod vedením zkušeného instruktora základní dovednosti nutné pro vaši bezpečnost i pohodlí pod vodní hladinou. Bazénové lekce absolvujete během 2 dnů v rodinném prostředí neveřejného bazénu nedaleko od Tábora. Kurz v Čestlicích je také možný, ale rozhodně doporučujeme variantu v soukromém bazénu. Termíny lekcí jsou zde možné téměř kdykoliv. Nejsme limitováni rezervovanými hodinami a máte opravdu dostatek času, abyste si vše osvojili a dostatečně procvičili. K desinfekci bazénu není navíc používán agresivní chlór, ale UV.

 

 

Ponory ve volné vodě

Veškeré nabyté znalosti a dovednosti si vyzkoušíte, ověříte a zažijete během 4 ponorů ve volné vodě. Obvykle jezdíme na některý ze zatopených lomů po ČR, kde je aktuálně dobrá viditelnost.

Další možností je kurz dokončit na některém z našich zájezdů. Nebo absolvovat tzv. referral kurz, kdy u nás absolvujete teorii a bazénové lekce a ponory ve volné vodě dokončíte v jakémkoliv SSI dive centru po celém světě. (Po domluvě obvykle bývá možné kurz dokončit i v dalších dive centrech.) Cena referral kurzu je o 2 000 Kč nižší než kompletního kurzu.

Po úspěšném absolvování celého kurzu obdržíte mezinárodní časově neomezenou potápěčskou kvalifikaci Open Water Diver. S touto licencí se můžete účastnit potápěčských programů po celém světě.

Základní cena kurzu: 9.900 Kč

JIŽ NIC NEDOPLÁCÍTE ! MNOHO ŠKOL UVÁDÍ CENU BEZ VYSTAVENÍ  LICENCE A ZAPŮJČENÍ VÝSTROJE !
Při závazném přihlášení do našeho kurzu potápění získáte trvalou slevu ve výši 10% na nákup v prodejně i e-shopu Olson.

Cena zahrnuje vše, co potřebujete k absolvování kurzu:

  • Výukové materiály, které Vám zpřístupníme online i ke stažení do Vaší aplikace MySSI
  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení (včetně masky, šnorchlu, ploutví a plnění lahví vzduchem)
  • Služby instruktora
  • Bazénové lekce v soukromém bazénu nedaleko od Tábora
  • Ubytování se snídaní na bazénových lekcích
  • Vystavení mezinárodní časově neomezené certifikace

Systém SSI umožňuje certifikovaným potápěčům, aby si mohli bezpečným a pohodlným způsobem obnovit své potápěčské znalosti.

Vystavením certifikace naše služby nekončí. Rádi Vám poradíme při koupi potápěčské výstroje v našem obchodě nebo zapůjčíme kvalitní výstroj z naší půjčovny. Můžete se zúčastnit potápěčských výletů, vzdělávat se a mnoho dalšího.

V případě zájmu je možné zorganizovat i individuální kurz.

Více podrobností se dozvíte na tel. 220 805 300, nebo napište na olson@olson.cz