-

Northern Diver

Výrobce z Británie Northern Diver má v nabídce kompletní vybavení pro technické, vojenské, záchranářské, profesionální i rekreační potápění.

Hlavním artiklem tohoto výrobce jsou suché obleky, které využívá mnoho obranných a záchranných složek různých států.

 

Suchý oblek Voyager

 

VOYAGER

Jedná se o 4mm Crash - neoprenový suchý oblek firmy Northern Diver se zadním zipem, vyztuženými koleny a kapsou. V ceně je i přepravní taška, napouštěcí hadice, kukla, vosk na zip, lepidlo a pudr na manžety.

Výpočetní automat velikostí (pouze v AJ) :http://www.diversizer.co.uk/

 

 

suche rukavice Northern Diver

Suché rukavice Northern Diver se dají snadno použít jak na neoprenové, tak na latexové manžety. Dodávají se v kompletní sadě se všemi potřebnými kroužky, lepidlem a doplňky na instalaci, instruktážním DVD a vnitřními teplými rukavicemi. Systém kruhů se vyznačuje extrémně snadnou manipulací a má pojistku proti nechtěnému uvolnění. Cena: 2.495,- Kč

 

Kvalitní a bytelné tašky s YKK zipy. Perfektně navržené pro snadné uložení nejen potápěčské výstroje. Výběr z mnoha variant a vybaveno různými doplňky.

potápěčská taška voyager 

Za jednu cenu nezískáte jen potápěčskou tašku, ale celý komplet zavazadel, která budete na svých cestách potřebovat: potápěčská taška na kolečkách, s vysouvacím madlem a s popruhy (105 l), kabinové zavazadlo na kolečkách s vysouvacím madlem (25 l), odepínací batůžek (10 l), brašna na automatiku a pevné pouzdro na potápěčský počítač. To vše za pouhých 4.990,- Kč

Další sortiment tohoto výrobce najdete v našem e-shopu.