-

QUAD Ci

Mares představuje inovativní potápěčský počítač QUAD Ci a slaví 75. výročí  od založení

Při příležitosti oslav 75. výročí svého založení Mares hrdě oznamuje zahájení prodeje svého nejnovějšího stupně technologického vývoje, potápěčského počítače QUAD Ci. Tento nový přírůstek do oblíbené řady potápěčského vybavení Mares představuje významný krok vpřed v technologii potápěčských počítačů a odráží odkaz a odborné znalosti společnosti.

QUAD Ci - Barevný displej a integrace plynu!

Potápěčský počítač QUAD Ci je navržen tak, aby podporoval jedinečné zážitky pod vodou,  a disponuje řadou pokročilých funkcí přizpůsobeným potřebám potápěčů.

Mezi jeho význačné funkce patří:

• Přizpůsobitelný algoritmus Bühlmann ZH-L16C: Potápěči si mohou přizpůsobit gradientní faktory pro bezpečný a příjemný zážitek z potápění.

• Pokročilé dekompresní funkce: Zahrnuje alternativní gradientní faktory a stropem řízenou dekompresi pro zkušené potápěče.

• Všestranné režimy potápění: Podporuje režimy vzduch, nitrox, trimix a bottom timer pro různé typy ponorů.

• Integrované údaje o stavu plynů: Možnost připojení až pěti vysílačů pro bezproblémovou integraci údajů o stavu plynů s barevně zobrazenými úrovněmi tlaku  a nasycení. Vynikající displej a uživatelské rozhraní Potápěčský počítač QUAD Ci je vybaven nejmodernějším displejem MIP s vysokým rozlišením, který pod vodou nabízí výjimečnou čitelnost a jas. Potápěčské počítače Mares jsou známé svou konzistentní a intuitivní logikou zobrazovaných informací a QUAD Ci není výjimkou. Struktura menu je přímočará, což usnadňuje navigaci a konfiguraci nastavení  na souši i pod vodou.

• Velký barevný displej: Údaje o potápění se zobrazují ve velkém a jasném rozlišení, což zajišťuje dobrou čitelnost ve všech podmínkách.

• Dva režimy zobrazení: o Režim podrobných informací: V tomto režimu se zobrazují komplexní údaje ponoru a dvě přizpůsobitelná pole, která lze upravit i během ponoru tak, aby se zobrazovaly preferované informace. o Režim jednoduchý: Zvýrazňuje tři nejdůležitější informace ve velkém, snadno čitelném formátu, díky čemuž potápěč nikdy nepřehlédne důležité údaje. 

Další pokročilé funkce • Inteligentní správa akumulátoru: Vychutnejte si dobu ponoru delší než  20 hodin na jedno plné nabití (30 hodin bez vysílače) díky inteligentnímu systému správy akumulátoru.

•Pohodlné nabíjení: Snadné nabíjení pomocí klipu a kabelu USB.

• Kapacita logbooku: Záznam až 100 hodin ponorů s frekvencí záznamu  5 sekund, což zajišťuje komplexní analýzu po ponorech.

• Integrovaná technologie Bluetooth: Stáhněte si během několika sekund své ponory do aplikace Mares & mySSI a pohodlně udržujte svůj potápěčský počítač aktuální díky aktualizacím firmwaru. Stefan Michl, viceprezident Mares, k tomu řekl: "S nejnovějším barevným počítačem  QUAD Ci jsme vstoupili do nového desetiletí. Naše rozsáhlé zkušenosti s vývojem potápěčských počítačů, stále lepší know-how a zdokonalené technologie nám umožnily vytvořit počítač pro lidi, kteří milují potápění stejně jako my!" Uvedení potápěčského počítače QUAD Ci na trh je důkazem snahy Mares o inovace  a technický pokrok v potápěčském průmyslu a nabízí potápěčům spolehlivého  a funkčně vyspělého společníka pro jejich dobrodružství pod vodou. "Just add water" není jen slogan - je to slib! My se postaráme o techniku, vy si užíváte potápění. Poznejte novou úroveň potápěčských počítačů. 

koupit zde