Set Scubapro R195 s manometrem

Nový cenově výhodný set od Scubapro! Automatika MK2 s druhým stupněm R195, octopusem R095 a manometrem Compact

Scubapro MK2 Regulátor MK2 byl uveden na trh v roce 1962. Od té doby, je díky svému výkonu tento klasický první stupeň otevíraný po směru proudění vzduchu stále velmi oblíbený, zejména ve školách a výcvikových střediscích. MK2 PLUS je jednoduchý a spolehlivý je vybaven nejjednodušším pístovým mechanismem, který má přitom fantastický výkon a vyžaduje minimální údržbu. Klasický píst otevíraný po směru proudění vzduchu (chromované mosazné tělo). Čtyři středotlaké výstupy. Jeden vysokotlaký výstup. V nabídce s připojením INT nebo DIN.

DRUHÝ STUPEŇ R195 Klasický ventil otevíraný ve směru proudění vzduchu zaručuje spolehlivý výkon. Možnost připojení pro leváky i praváky zvyšuje flexibilitu. Kompaktní velikost a lehké materiály pro pohodlné nošení a snížený hydrodynamický odpor při potápění. Anatomický náustek, který dokonale sedne. K dostání také jako záložní zdroj pro nitrox. 

Octopus R095 Druhý stupeň otvíraný ve směru proudění dýchací směsi zaručuje spolehlivost, dlouhou životnost a lehkou manipulaci. Ideální kombinace na cesty pro náročné potápěče. Bezpečnost a zdokonalení pohodlí při dýchaní spojené s maximální spolehlivostí. Je vyrobený z ušlechtilé ocele a zaručuje vysokou odolnost proti zamrzání. Podstatou tohoto systému je lehkost dýchání. Otevíraný ve směru proudění dýchací směsi. Podporovaný venturiho efekt. VIVA pevně nastavená. Pohodlný anatomický náustek. Kompatibilní s Nitrox do 40% O2.

Manometr Compact je nejmenší záložní přístroj.

Stupnice do 400 barůKompatibilní se všemi vysokotlakými systémyČerveně vyznačená rezerva mezi 50 a 0 baryDvě prodloužená očka po stranách pro připevnění bezpečnostní šňůrky

 

koupit v eshopu