-

Nová juniorská řada Scuba Ranger

Vybavení pro mladé potápěče z nové kolekce Mares.

 

Mares uvádí na trh novou dětskou řadu „Scuba Ranger“

Tato řada obsahuje velmi kompaktní žaket, který je navržený tak, aby poskytoval optimální pohodlí a stabilitu, 2dílný oblek ve verzi unisex. Oblek nabízí maximální tepelnou ochranu, lze jej snadno oblékat i svlékat, to vše ve slušivých černo limetkových barvách, které lze snadno sladit s jednozorníkovou maskou Comet, praktickým šnorchlem Pluto a triky řady Rash Guard.

Firma Mares věří, že mladým potápěčům zpříjemní jejich první kroky do podvodního prostředí. Jsme hrdí na to, že mladé potápěče můžeme doprovázet na jejich cestě stát se dobrými potápěči, a že jim pomáháme objevovat zázraky podmořského světa i učit se úctě a lásce k tomuto magickému prostředí, které je bude obklopovat po celý život.

přejít do eshopu


Nový počítač GENIUS!

mares-diving-computer-jenius-1.jpg

Genius - vše říká již toto jméno! Potápěčský počítač pro potápění s trimixem a nitroxem, s více než 1000 hodinovou kapacitou logbooku, jasným barevným displejem s vysokým rozlišením, bezdrátovým přenosem dat z láhve, managementem energie až pro 40 hodin ponoru na jedno nabití a další skvělé vlastnosti!

více v kartě produktu zde:

 

Nový regulátor EPIC ADJ 82X

82X JE MEMBRÁNOVÝ VYVÁŽENÝ PRVNÍ STUPEŇ, KTERÝ POSKYTUJE NESROVNATELNÝ KOMFORT PŘI DÝCHÁNÍ A KONSTANTNÍ VÝKON V JAKÉKOLIV HLOUBCE
 
PĚT OTOČNÝCH STŘEDOTLAKÝCH VÝSTUPŮ (4 RADIÁLNÍ, 1 VERTIKÁLNÍ) UMOŽŇUJE LIBOVOLNOU KONFIGURACI PRO SPORTOVNÍ, SIDEMOUNT NEBO TECHNICKÉ POTÁPĚNÍ
 

NOVÝ EPIC ADJ 82X JE MEZI AUTOMATIKAMI MARES NAPROSTO ŠPIČKOVÝ MODEL

JE ZAVRŠENÍM DESÍTEK LET ZKUŠENOSTÍ PŘI VÝVOJI VYSOCE VÝKONNÝCH AUTOMATIK
 
více zde: