-

Vodotěsné pouzdro Seawag fotoaparát černé

Výrobce: Seawag

Skladem

Cena s DPH:
496 Kč

ODOLÁ PÍSKU, PRACHU, NEČISTOTÁM I SNĚHU! PERFEKTNÍ DO EXTRÉMNÍHO PROSTŘEDÍ DOKONALE PROMYŠLENÁ OCHRANA V MÓDNÍM PROVEDENÍ

Také řešíte otázku, jak ochránit svůj fotoaparát před zničující a nechtěnou koupelí, prachem, pískem apod.? Máme pro Vás dokonalé řešení v podobě vodotěsného obalu na fotoaparát. Jsme skutečně přesvědčeni, že tento výrobek má skutečný potenciál, který byl až do teď ignorován, protože žádná z existujících značek na trhu, nepřišla s tím, co dnes přinášíme my Vám! 

Jste-li milovníkem extrémních sportů, jako je například horolezectví, surfování, snowboarding, zajisté si chcete tyto okamžiku uchovat na dlouhou dobu a pochlubit se se svými zážitky s přáteli a rodinou. Geniální novinka Seawag Vám umožní  pořizovat úchvatné fotografie a samozřejmě Vám poskytne dokonale promyšlenou ochranuVašeho fotoaparátu ve skvělém módním provedení.

Prašné pracovní prostředí, pobyt v extrémních podmínkách, provádění extrémních i relaxačních sportů, dovádění u bazénu či na pláži, toto a ještě více Vám umožňují právě tato jedinečná, originální pouzdra, voděodolná až do neuvěřitelné hloubky 25 m.

Pouzdro je vhodné pro všechny digitální fotoaparáty. Všechny funkce jsou v pouzdru zachovány a můžete je jako obvykle plně využívat

Pouzdro je testováno v podmořském světě, tudíž se nemusíte obávat při správném použití žádných škod na fotoaparátu.. Těsnost pouzdra byla podrobena vysokým nárokům a mnoha mechanického namáhání. Systém ABS zámky, který Seawag používá je tak dokonalý, že nepronikne ani kapka.