-

Neopren Greenprene 3mm pánský

Výrobce: Henderson

Skladem

Cena s DPH:
11 850 Kč

Velikosti XS-3XL, MS, ML, MT, LS, LT, XLS, XLT    TABULKA VELIKOSTÍ

SKU GP830MB (pánské 3MM), GP850MB (pánské 5MM), GP870MB (pánské 7MM)

 

Materiál Greenprene ™

Greenprene ® je perfekttně tepelně izolující, super natahovací, ultra-odolný neopren. Má vynikající odolnost proti UV záření. Greenprene ® je také výrazně lehčí než tradiční neopreny z klasických materiálů. Greenprene ® je 100% materiál bez neoprenu. Byl testován a je schválen programem Bio Preferred ® Ministerstva zemědělství USA (USDA) jako produkt na bázi USDA Biobased. Greenprene ® je vyroben z denaturovaného přírodního kaučuku spolu s dalšími přírodními aditivy, jako je cukrová třtina, rostlinné oleje a ústřice. Výsledkem je jedinečná izolační pěna na bázi Bio, která je velmi měkká, pružná, odolná s nízkou hmotností. Greenprene® Neoprenový oblek vám umožní volný pohyb bez omezení a zároveň vás udrží v teple a pohodlí v nejnáročnějších podmínkách.

LABINOVÉ LAMINÁTY

Vnější vrstva -  Recyklovaný vnější textilní materiál AQUA-SILK ® je vyroben z recyklovaných lahví na vodu. Tkanina byla testována a vybrána pro svou trvanlivost, odolnost vůči oděru a jeho rychleschnoucí vlastnosti. Tkanina je vyrobena z (88% recyklovaného polyesteru a 12% spandexu), který byl testován bez AZO a certifikován Oeko-tex.

Vnitřní vrstva -  Recyklovaný textilní laminát BIO-SPAN ® je vyroben z recyklovaných lahví na vodu. Tkanina byla testována a vybrána pro své vynikající pohodlí, teplo a pružnost. V současnosti ve vodě  nepotkáte nic podobného.  Tkanina je vyrobena z (88% recyklovaného polyesteru a 12% nylonu), která byla testována bez AZO a má certifikaci Oeko-tex.

Greenprene ® wetsuit BALENÍ

Celý Greenprene ® wetsuit program byl navržen tak, aby plně splňoval označení ekologický produkt. Greenprene ® obleky jsou baleny a dodávány v recyklovaných kartonových krabicích. Každý neoprénový oblek je ručně zabalený do recyklovaného papíru.   Recyklované kartonové jádra se používají k zabránění vytlačení ohybů při skladování.  Všechny visačky na neoprenových oblecích jsou vytištěny na recyklovaném papíru pomocí inkoustů na bázi sóji.

NEOPRENOVÉ ALERGIE A CITLIVOST.

Alergické reakce spojené s použitím neoprenu mohou být způsobeny celou řadou materiálů, ze kterých se neoprénový oblek vyrábí a přijdou do styku vaší pokožkou. Alergické reakce, které jsou způsobeny z neoprenu se nedostaví při použití Greenprene ® obleků. Jediný způsob, jak si potvrdit alergii na neopren je skonzultovat s lékařem a udělat si test.

Váš lékař může doporučit a určit, zda Greenprene ® může být dobrým řešením pro vaši alergii nebo citlivosti.

Greenprene ® by mohl  být odpovědí, kterou jste hledali!

*Velikostní tabulka: Neopreny Henderson*