Tiger shark-hyena moří

Výrobce: Olson

Skladem

Původní cena s DPH: 715 Kč
Cena s DPH:
400 Kč

POSLEDNÍ KUS - ROZBALENO

Tiger Shark – Hyena moří je doposud jedinou knihou na světě zabývající se podrobně chováním tygřího žraloka. Přináší také příběh filmařského týmu, který po dobu jednoho roku pracoval s druhým nejnebezpečnějším žralokem světa. Ponory mezi padesáti žraloky přinášejí neočekávané situace a potápěči mají plné ruce práce, aby se dokázali rozdrážděné smečce bránit.
Výpravná kniha je doplněna mnoha fotografiemi a dvěma filmy na DVD:

Film Tygří žralok – Relax – don´t do it! režiséra Miroslava Hrdého pojednává o tygřím žralokovi jako o zvířeti s pověstí třetího největšího zabijáka na světě. Richard Jaroněk, významný český fotograf podmořského světa, se vydává po bohatých zkušenostech s velkým bílým žralokem fotit mořské tygry do vod kolem Jižní Afriky. Na obranu před napadením mohl používat pouze objektiv svého fotoaparátu.

Film Stopaři režiséra Petra Horkého je o skupince nezodpovědných českých potápěčů, kteří doslova hazardují se svými životy a pokoušejí se mezi největšími mořskými predátory o nemožné. Ani poté, kdy jim žraloci dali zřetelně najevo svou nelibost, nepřestávají ve svých nepochopitelných hrátkách....

Dárková krabice s knihou (vázaná, formát 230x219 mm, 176 stran), 2 DVD